Jei prekės nėra vietoje, jos pristatomos per 14 d.d. dėl covid-19 gali tekti laukti ir ilgiau.
Susisiekite +370 670 87197 arba tania141@gmail.com

Apie mus

Geriausi produktai vienose rankose jau Lietuvoje!
 
Siekiu, kad galėtumėte gauti pačius geriausius, išbandytus, patikrintus ir atrinktus produktus, kad jūsų darbas būtų sklandus ir kokybiškas, o klientai patenkinti. Taigi jums siūlome profesionalius Vivienne ir ART cosmetic produktus.
 
Vivienne yra viena didžiausių pasaulio prekinių ženklų, gaminanti profesionalias priemones blakstienų meistrams. Įmonė sėkmingai veikia rinkoje daugiau nei 11 metų. Kompanija nuolat ieško tobuliausių sprendimų. Plečia savo produktų asortimentą, kad galėtų įtikti savo klientams ir palengvinti blakstienų (ir ne tik!) meistrų darbą.
 
Vivienne produktai - tai geriausi, aukščiausios kokybės produktai iš daugiau nei 20 gamyklų ir surinkti „po vienu stogu“. Siūloma daugiau nei 2500 rūšių, sertifikatais patvirtintų, produktų.
 
Produktai:
·       Darbui su blakstienomis: blakstienos (įvairių spalvų, ilgių ir storio); klijai; įvairūs preparatai blakstienų priežiūrai; pincetai ir kiti įrankiai blakstienų priauginimui; pincetų dėklai; medžiagos blakstienų rietimui ir blakstienų laminavimui; ilgalaikiai tušai.
·       Antakių dizainui: Henna SPA dažai; dažai antakiams ir blakstienoms; pincetai; plaukelių augimą skatinančios priemonės WowBrow; preparatai antakių priežiūrai.
·       Mikropigmentacijos (microblading) procedūrai: pigmentai, priemonės anestezijai ir pasirengimui procedūrai; priežiūros priemonės po procedūros.
·       Profesionalaus apšvietimo lempos GLAMCOR. Tai tarptautinis ir plačiai žinomas vardas tarp makiažo specialistų, blakstienų priauginimo meistrų, plaukų priežiūros specialistų, tatuiruočių, kūno tapybos bei kitų grožio specialistų. GLAMCOR lempos suteikia ryškų dienos apšvietimą. GLAMCOR itin lengvai transportuojama. Suteikiama 1 metų garantija.
 
"Art Cosmetic" – tai sertifikuota, keliais bandymo etapais testuota, aukščiausios kokybės produkcija. Gausybė priemonių blakstienų priauginimui. Gaminiai skirti privatiems amatininkams, grožio salonams, parduotuvėms ir didmenininkams.

Visi produktai atitinka tarptautinius reikalavimus. Medžiagos ir įrankiai yra pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų. Visi produktai yra kruopščiai patikrinti prieš išleidžiant juos į rinką.

Vivienne ir ART cismetic kompanijos kuria unikalias programas ir novatoriškus mokymus, kuriuos aš, Tatjana Sireikienė, perduodu Lietuvos meistrams.
 
Užtikrinamas individualus požiūris į kiekvieną klientą.
 
Į kursus registruotis galima tel. (8-670) 87197 arba FB paskyroje @VizazisteTatjanaSireikiene